• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про затвердження Порядку надання інформації про технології, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 04.02.2013  № 82
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 лютого 2013 р. за № 303/22835

  Про затвердження Порядку надання інформації про технології

  Відповідно до пункту 7 частини другої статті 10 Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій»( 143-16 ) НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок надання інформації про технології ( z0303-13 ), що додається.

  2. Держінформнауки України (Семиноженко В. П.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Міністр

  Д. В. Табачник

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 04.02.2013  № 82

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 лютого 2013 р. за № 303/22835

  ПОРЯДОК надання інформації про технології

  1. Цей Порядок встановлює процедуру надання установами та організаціями державної системи науково-технічної інформації, які відповідають за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, переліку наявних в Україні та за її межами технологій та/або їх складових, зокрема технологічних інновацій, науково-технічної, зокрема кон’юнктурно-економічної і патентної, інформації про технології та/або їх складові, майнові права або частка майнових прав на які належать державі (далі — інформація), юридичним та фізичним особам (далі — заінтересовані особи).

  2. У цьому Порядку під технологією та/або її складовими, майнові права на які повністю або частково належать державі, мається на увазі технологія та/або її складові, які повністю або частково створені за бюджетні кошти (далі — технологія).

  3. Метою надання інформації про технології є задоволення потреб заінтересованих осіб в інформації, одержаній у процесі науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та виробничої діяльності, яка надається на паперових носіях або в електронному вигляді.

  4. Надання інформації про технології установою та організацією державної системи науково-технічної інформації здійснюється на підставі запитів заінтересованих осіб.

  5. Запити можуть подаватися в письмовій (поштою або факсом) чи електронній формі (електронною поштою або через офіційний веб-сайт) на вибір заінтересованої особи.

  Запит на інформацію має містити:

  ім'я (найменування) заінтересованої особи, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

  загальний опис інформації про технологію або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо заінтересованій особі це відомо;

 3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 4. 6. Установа чи організація державної системи науково-технічної інформації не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту надає заінтересованій особі відповідь на запит або повідомляє її про умови надання інформації про технології відповідно до статей 15, 16 Закону України «Про науково-технічну інформацію»( 3322-12 ).

  7. Інформація про технології, крім випадків обмежень, пов'язаних із державною чи комерційною таємницею, надається органам державної влади та заінтересованим особам, які зареєстрували свої технології в установі чи організації державної системи науково-технічної інформації, яка відповідає за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, безоплатно, іншим особам — на платній основі з урахуванням вимог Цивільного кодексу України( 435-15 ) та Закону України «Про науково-технічну інформацію»( 3322-12 ).

  8. Надання інформації про технології заінтересованим особам за межі України, у тому числі іноземцям та іноземним юридичним особам, які здійснюють свою діяльність на території України, здійснюється відповідно до пункту 3.2 розділу 3 Порядку державної реєстрації несекретних завершених технологій( z0251-03 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2002 року № 696, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2003 року за № 251/7572.

  Директор департаменту наукової діяльності та ліцензування

  О. В. Якименко

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Нагорода розповість про подвиг

  Щороку дедалі менше стає ветеранів Великої Вітчизняної війни. Часто буває так, що після втрати близької чи знайомої людини з їх числа ми починаємо шкодувати, що мало знаємо про їхній бойовий ...

  Михайло АНДРУСЕНКО: «За наявності коштів очистимо Полтавщину від пестицидів за три місяці»

  У полтавських надзвичайників роботи нині вистачає. У розпалі сезон літнього відпочинку, треба тримати на контролі поведінку відпочивальників, щоб не спалили ліс і себе, і тих, хто напідпитку ...

  Юрій МЕЛЬНИЧУК: «У кожен рушник наші прабабусі закладали певну програму…»

  У Чернігівському колегіумі зібралася вся Україна в рушниках і вишиванках. Таке враження, що кожен її куточок відкрив свою квітучу душу: оберегові дерева роду, вишиті в різних місцевостях, по-своєму ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa