• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Щодо здійснення митними органами України у пунктах пропуску через державний кордон України функцій контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України, Державна митна служба УкраїниДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 1. 29.01.2013 № 12/2-12.1/359-ЕП
 2. Начальникам митниць

  За результатами міжвідомчої телефонної конференції з розгляду питань здійснення митними органами України у пунктах пропуску через державний кордон України функцій контролю за дотриманням автомобільними перевізниками законодавства України щодо міжнародних автомобільних перевезень, що відбулась 15.01.2013 у приміщенні Держмитслужби України та розгляду проблемних питань, що виникають в митних органах України при здійсненні вищезазначених функцій, повідомляємо про внесення змін і доповнень до листа Держмитслужби України від 09.01.2013 № 12/2-12.1/123-ЕП( v_123342-13 ).

  Пункт 1.1. листа ( v_123342-13 ) доповнити словами "окрім випадків, що відповідно до вимог законодавства України, не потребують дозволу.".

  Пункт 1.2. листа ( v_123342-13 ) після слів "відповідність відомостей про ..." доповнити словами "автотранспортний засіб," і далі по тексту та після слів "і кількість здійснених перевезень ..." доповнити словами "та можливих обмежень вагових параметрів автотранспортного засобу і маси вантажу, що зазначаються в графі 3 бланку Дозволу на в'їзд (ввезення) та рух по території України вантажного транспортного засобу або складом транспортних засобів в міжнародному автомобільному сполученні", і далі по тексту.

  Пункти 1.3-1.4 листа ( v_123342-13 ) викласти в такій редакції:

  "1.3. При здійсненні контролю автобуса, що здійснює міжнародні перевезення пасажирів перевіряється:

 3. у регулярному сполученні:
 4.  - наявність дозволу на здійснення перевезень пасажирів;

  - строк дії дозволу;

   - відповідність даних про власника, визначених у дозволі, даним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу;

 5. у нерегулярному сполученні:
 6. - наявність дозволу на здійснення перевезень пасажирів (якщо інше не передбачене законодавством);

  - строк дії дозволу;

  - відповідність даних про власника, реєстраційний номер транспортного засобу та його модель, визначених у дозволі, даним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

  1.4. За позитивними результатами здійснення цього виду контролю посадова особа митного органу проставляє відбиток штампа "Під митним контролем" на оригіналі і ксерокопії дозволу при виконанні нерегулярних перевезень та на ксерокопії дозволу — при виконання регулярних перевезень, наданих перевізником-нерезидентом, зазначає своє прізвище, ім'я, по батькові та засвідчує їх особистим підписом.

  Ксерокопія дозволу залишається в справах митного органу разом з документами, що були підставою для пропуску транспортного засобу на митну територію України.".

  Пункт 2.6 листа( v_123342-13 ) доповнити абзацом такого змісту:

  "У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних і/або вагових обмежень, але таке перевищення становить менше 7 (семи) відсотків над визначеними законодавством обмеженнями, посадова особа митного органу перевіряє документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів. Подання спеціального дозволу у такому випадку не вимагається.".

  Підпункт 3.2.1 листа ( v_123342-13 ) доповнити новим абзацом у такій редакції:

  Відповідно до підпункту "б" пункту 9.1 Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів( z1040-04 ), затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.08.2004 за № 1040/9639 (зі змінами), "для транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення небезпечних вантажів та відповідають вимогам ДОПНВ, свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів видається тільки на транспортні засоби EX/II, EX/III, FL, OX та AT".

  У пункті 3.3 листа ( v_123342-13 ) слова "та виготовлений з вогнетривкого матеріалу або просочений вогнетривкою речовиною" виключити.

  Крім цього, з метою надання додаткових роз'яснень з питання, викладеного у пункті 1 довідкової (заключної) частини листа( v_123342-13 ) Держмитслужби України, інформуємо, що питання пропуску через митний кордон України автобусу, який належить перевізнику-резиденту і здійснює нерегулярні перевезення пасажирів, та на який у перевізника відсутній маршрутний лист або дозвіл, який необхідний для проїзду територією іноземної держави та територією України, не належить до компетенції митних органів України.

  Заступник директора Департаменту

  А.І. Сербайло

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  НАК «Нафтогаз» сможет подать встречный иск, если Россия обратится в арбитраж

  Национальная акционерная компания «Нафтогаз Украины» сможет подать встречный иск в случае, если российский газовый монополист обратится в Стокгольмский арбитраж. Об этом «УНИАН» сообщил независимый ...

  Ліцензія на освітню діяльність

  Допомога в оформленні ліцензії на освітню діяльність,освітня діяльність в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на освітню діяльність, ліцензія освітня діяльність, збір документів для ліцензії на освітню діяльність.

  Розпочинається підготовчий етап до проведення турніру із міні-футболу серед команд судових установ

  За ініціативи Ради суддів України та Державної судової адміністрації України розпочинається підготовчий етап до проведення турніру з міні-футболу серед команд судових установ із розіграшу Кубку ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa