• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Корвет «Володимир Великий»: курс на універсальність

  Корвет «Володимир Великий»: курс на універсальність

  У Миколаєві готові воскресити славні традиції будівництва військових суден

  Два роки тому в країні почали реалізацію амбітного проекту — будівництва серії корветів для Військово-Морського флоту Збройних сил України. Розмови про потребу відновлення бойового ядра флоту тривали й раніше. Але вони так і не змогли пройти шлях від намірів на папері до реального втілення на стапелі.

  Стратегічне значення для забезпечення вітчизняних Військово-Морських сил універсальними бойовими кораблями безсумнівне. Адже недостатня кількість і вузька спеціалізація наявних не дає змоги ВМС ЗС виконувати завдання, покладені на них Законом «Про основи національної безпеки України» і Воєнною доктриною України. Так під загрозу поставлено національну безпеку держави та захист її інтересів на морі, виконання міжнародних зобов’язань щодо боротьби з тероризмом, безпеку на Чорному морі.

  Така ситуація склалася не раптово і не зараз. Поступово кораблі застаріли та зносилися, скоротилася науково-виробнича база їх будівництва. Виявилося, що в Україні повністю втрачено промисловий потенціал для виробництва корабельної зброї. Загалом за роки незалежності України на всіх суднобудівних заводах для ВМС побудовано лише п’ять кораблів. Тож зволікати з прийняттям важливого і для флоту, і для кораблебудівників рішення часу не було.

  У грудні 2009-го визначено, що серію кораблів класу «корвет» будуватимуть на Чорноморському суднобудівному заводі в Миколаєві, який єдиний з усіх українських заводів має понад столітній досвід у будівництві військових кораблів. До того ж, володіє необхідними державними ліцензіями на право виробництва та ремонту військової техніки, має у розпорядженні потрібні площі, технологічне обладнання та оснащення, власний проектно-конструкторський центр, висококваліфікованих фахівців.

  У березні 2011-го Кабінет Міністрів затвердив Концепцію державної цільової оборонної програми будівництва корветів. А вже у травні того самого року Президент України Віктор Янукович узяв участь в урочистому закладенні першого українського корвета «Володимир Великий», який будують на стапелях ЧСЗ. Ще через п’ять місяців уряд М. Азарова остаточно затвердив Державну цільову програму будівництва кораблів класу «корвет» за проектом №58250. Усього Міністерство оборони має намір побудувати десять корветів до 2026 року. Загалом на проект заплановано витратити з державного бюджету понад 16 мільярдів гривень.

  Чорноморський суднобудівний завод має серйозний потенціал для будівництва військових кораблів. Фото автора

  — Національному флоту держава нині приділяє підвищену увагу щодо відновлення технічної готовності кораблів і будівництва нових, — переконаний генеральний директор ПАО «ЧСЗ» Валерій Калашніков. — Сьогодні завод працює над виконанням відповідального завдання — ремонтує військові кораблі й будує перший український корвет «Володимир Великий». До кінця року підприємство планує вийти на графік будівництва корвета. Під час будівництва головного корабля серії на частку українських виробників і постачальників припадає 72% робіт, на іноземних — 28%. Свої зобов’язання за контрактом завод виконає. Адже фахівців різних напрямів, що мають досвід будівництва кораблів і суден різних класів і призначень, немає на жодному суднобудівному підприємстві в Україні. Перші два блоки первістка українського військового кораблебудування вже виготовлено.

  Сприятиме реалізації національно значущого проекту й ухвалений у вересні цього року Закон «Про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості». Подібного законодавчого акта чекали миколаївські корабели. Голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов зазначає, що закон спрямований на ефективне використання потенціалу українського суднобудування, відновлення його конкурентоспроможності, створення умов для залучення інвестицій, збільшення обсягів випуску суден. Так, цим документом передбачається надання державних гарантій за іноземними кредитами, часткова компенсація кредитної ставки комерційних банків до рівня чинної облікової ставки Нацбанку України, надання податкових пільг і встановлення спеціальних режимів оподаткування.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Про затвердження форм оцінки потреб особи, яка постраждала від торгівлі людьми; плану реабілітації особи, які постраждали від торгівлі людьми; звіту щодо осіб, які постраждали від торгівлі людьми, Міністерство соціальної політики України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2012 р. за № 1679/21991 Про затвердження форм оцінки потреб особи, яка постраждала від торгівлі людьми; плану реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми; обліку осіб, які постраждали від торгівлі людьми; звіту щодо осіб, які постраждали від торгівлі людьми

  Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо капітальних інвестицій, Державна служба статистики України

  Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо капітальних інвестицій Відповідно до підпункту 3 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України( 396/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. № 396/2011, та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання НАКАЗУЮ:

  Про реєстрацію оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 8 серпня 2012 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я України

  Про реєстрацію оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 8 серпня 2012 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 7 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін ( z1141-11 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21 вересня 2011 року № 602, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 4 листопада 2011 року за № 1141/19879, НАКАЗУЮ:

  Лєна КОЛАРСЬКА-БОБІНСЬКА: «Я хотіла б застерегти Україну від помилки»

  Сланцевий бум охопив Польщу кілька років тому. Оскільки ця країна так само, як і Україна, залежить від поставок газу від одного постачальника, вона міцно ухопилася за можливість диверсифікації. ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa