• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Рекламу — геть з дороги!

  Рекламу — геть з дороги!

  Невдовзі білборди не конкуруватимуть із дорожніми знаками

  Такого засилля реклами, як в Україні, годі ще десь шукати. У засобах масової інформації, особливо електронних, її стільки, що в більшості людей псується настрій уже від самої згадки про неї. Тож не дивно, що, коли йдеться про впорядкування цього ринку, всі враз стають знавцями рекламного бізнесу і пропонують безліч ідей, які, на їхнє переконання, могли б цивілізувати цей вид підприємницької діяльності.

  За впорядкування рекламного бізнесу кілька разів бралася й держава.

  Нещодавно зроблено чергову спробу. Фахівці Державної служби з регуляторної політики та розвитку підприємництва, Укравтодору, ДАІ, Київської облдержадміністрації, а також експерти з Асоціації зовнішньої реклами та представники рекламного бізнесу взяли участь у розробці та погодженні «Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів».

  Рекламні щити вздовж дороги не повинні відволікати водіїв, як це зазвичай буває, — вважає голова Держпідприємництва Михайло Бродський. — Якщо щити розташовані у «зоні небезпеки», нехай пересувають. Нові правила потрібно було розробити вже давно, щоб і бізнес був чесним, і дороги безпечними.

  У Державному агентстві автомобільних доріг України до розробки проекту підійшли у всеозброєнні, замовивши в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз розрахунки щодо рекомендованих відстаней, на яких можна розміщувати рекламні носії. Науковці ретельно проаналізували всі можливі ситуації й дали, як сказано в документі, «рекомендовану відстань для гарантування безпеки дорожнього руху між об’єктами засобів зовнішньої реклами, розташованими на одному боці автомобільної дороги поза населеними пунктами, яка не повинна бути меншою, ніж 150 метрів».

  Головний спеціаліст управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху Укравтодору Ігор Шелестов, який є членом робочої групи з напрацювання проекту типових правил, вважає це нововведення найважливішим. Особливо з огляду на те, що зміни внесуть і в закони про рекламу та про автомобільний транспорт.

  — Визначення відстані від рекламного щита до дороги 150 м дуже важливе, — зазначив фахівець Укравтодору. — Якщо її дотримуватися, то рекламні носії не відволікатимуть уваги водіїв від дорожніх знаків. Вони стоятимуть далеко від перехресть і не заступатимуть собою бокову видимість, що нині часто трапляється. За таких умов водій, який рухається основною трасою, просто не може побачити того, хто виїздить з бокової дороги.

  Те, що вперше чітко прописано й відстань між самими рекламними конструкціями, також принципово. Оскільки щити можна розташовувати не ближче нормативно встановленої віддалі один від одного, у Держкомпідприємництві переконані, що такі зміни дадуть можливість працювати за правилами. Приміром, якщо власник їх порушить, розмістивши свій білборд ближче встановленої відстані, він має його перенести (як того вимагає законодавство) або ж демонтувати. Якщо ж цього не робить, демонтажем займеться обласна адміністрація.

  Працюючи над новим проектом, розробники враховували плюси та мінуси Типових правил для розміщення зовнішньої реклами у межах населених пунктів. Скажімо, у них не передбачається отримання орендарями попереднього дозволу для закріплення за собою місця на час оформлення документів, як це практикувалося під час розміщення реклами у межах населених пунктів.

  Ще одна відмінність між рекламою в місті й поза його межами та, що у першому випадку дозволи на розміщення рекламної конструкції видає колегіальний орган. А це, за словами фахівців, уможливлює корумпований підхід. Тож у новому проекті робоча група визначила, що дозволи видають за підписом голови облдержадміністрації за погодженням з Укравтодором та ДАІ.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Гроші, що пахнуть бензином

  За нинішніх цінових перипетій з пальним знайти місцину, з якої можна черпати бензин - те саме, що знайти золоту жилу. У Прилуцькому районі на Чернігівщині, приміром, жителі одного населеного ...

  Михайло ЯЦЮК: «Треба думати про того, хто живе нижче за течією»

  Нині в усьому світі екологи бють на сполох. Щороку кількість і якість водних ресурсів на планеті знижуються, тоді як потреба в них зростає. Яка ситуація в Україні в цьому плані та які заходи ...

  Про призначення В. Гончаренка Головою Державної інспекції сільського господарства України, Президент України

  Указ  Президента України Призначити ГОНЧАРЕНКА Владислава Васильовича Головою Державної інспекції сільського господарства України. Президент України м. Київ 24 вересня 2013 року № 525/2013

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa