• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Бичок приноситиме гроші з літа

  Бичок приноситиме гроші з літаПрем’єр-міністр поставив чітке завдання динамічно розвивати тваринництво, передусім припинити спад і розпочати нарощування виробництва м’яса та молока. Це сприятиме імпортозаміщенню м’ясо-молочної продукції, а отже посилить продовольчу безпеку України. Одним із заходів для підтримки стабільного виробництва у сегменті тваринництва стало прийняття урядом постанови щодо виділення протягом року 1 млрд грн на стимулювання приватних господарств населення утримувати велику рогату худобу. Про це на урядовому брифінгу повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  За його словами, спеціальну бюджетну дотацію виплачуватимуть за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання уперше фізичними особами відповідних документів досяг певного віку. Зокрема за молодняк віком 3—5 місяців виплачуватимуть 250 грн за голову, віком 6—8 місяців — 500 грн за голову, віком 9—11 місяців (включно) — 750 грн за голову. Передбачається, що у подальшому дотацію сплачуватимуть у розмірі 250 грн за кожні три місяці утримання молодняка до досягнення віку 11 місяців.

  Микола Присяжнюк зазначив, що, згідно з розрахунками, цей механізм дасть змогу збільшити поголів’я великої рогатої худоби у населення на 670 тис. голів, а також підтримати відгодівлю 770 тис. голів бичків. Це забезпечить виробництво 160 тис. тонн яловичини.

  Міністр підкреслив, що впровадження спеціальних бюджетних дотацій — потужний крок, і, якщо ця програма зарекомендує себе позитивно, уряд передбачатиме такі дотації щорічно. Він також додав, що цього року підготовчі роботи щодо впровадження дотаційного механізму розпочнуться у травні, протягом якого ветеринарна служба безкоштовно проведе повну ідентифікацію ВРХ. А з 1 червня розпочнеться виплата дотацій. «Коли буде завершено цю роботу, зобов’язання переходять до сільських рад, які мають проводити постійний моніторинг наявності худоби на подвір’ї. Щоквартально сільська рада передаватиме відповідну інформацію, і кошти автоматично перераховуватимуть на рахунки», — повідомив Микола Присяжнюк.

  Також міністр поінформував про хід весняно-польових робіт. Зокрема він повідомив, що засіяно 5,9 млн га (66% прогнозу). Так, завершено посівну ранніх ярих зернових культур на площі 3,6 млн га, що на 200 тис. га більше, ніж торік. Із них яру пшеницю посіяно на площі 250 тис. га, ячмінь — на 2 млн 814 тис. га овес — на 311 тис. га, горох — на площі 248 тис. га. Крім того, кукурудзою на зерно засіяно 2 млн га (планується — 4,4 млн га), цукровим буряком — 450 тис. га (84%), соняшником — 2 млн га (47%), соєю — 384 тис. га, а пересів озимих на зерно ярими культурами зроблено на площі 722 тис. га.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Суд ЕС признал законность приобретения корпорацией Microsoft компании Skype

  Суд ЕС признал обоснованным решение Европейской комиссии, одобрившей приобретение американской корпорацией Microsoft интернет-коммуникационной компании Skype, говорится в обнародованном в среду ...

  Про Голову Верховної Ради України, Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: Обрати народного депутата України РИБАКА Володимира Васильовича Головою Верховної Ради України.

  Про внесення змін до наказу МОЗ України від 16 вересня 2009 року № 673 (із змінами), Міністерство охорони здоров'я України

  Про внесення змін до наказу МОЗ України від 16 вересня 2009 року № 673 (із змінами) З метою забезпечення рівномірного розподілу навантаження на фахівців лабораторної служби, розширення доступу ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД до проведення лабораторних досліджень з визначення кількості СД4-лімфоцитів та приведення назв центрів профілактики і боротьби зі СНІДом у відповідність до свідоцтв про державну реєстрацію НАКАЗУЮ:

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa