• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Кримінальний адвокат

 1. Чому важлива підготовка по кримінальній справі?
 2. Самовладання при допиті, адвокат по кримінальному праву допоможе
 3. Допомога адвоката у кримінальній справі
 4. Звернутися до кримінального адвокату потрібно якомога раніше
Чому важлива підготовка по кримінальній справі?

Адвокат по кримінальним справамДля того, щоб розгляд у кримінальній справі завершилося максимально позитивно для клієнта, необхідна ретельна, скрупульозна підготовка. Від того, наскільки ефективна обрана позиція, нерідко залежить результат справи.

У першу чергу це стосується свідчень. Очевидно, що кожне слово, кожен факт, висловлений під час слідства і зафіксований у протоколі; кожне невірне дію на суді може спричинити за собою неприємні для клієнта наслідки. Значить перш, ніж щось говорити, потрібно гарненько подумати, що і як слід сказати.

Ні, мова не про те, щоб приховувати якісь факти. Просто одну і ту ж інформацію, особливо важливу, можна піднести по-різному - від того, які використовуються слова, як поставлено логічне наголос сенс пропозиції може абсолютно змінитися. Як наслідок, може бути змінена кваліфікація діяння, а значить, і запобіжний захід. Від того, наскільки добре людина буде підготовлений до дачі показань, нерідко залежить його майбутнє.

 

Самовладання при допиті, адвокат по кримінальному праву допоможе

Само собою, зберегти самовладання на допиті не так-то легко. Система кримінального судочинства жорстка і навіть жорстока. Вступити у взаємодію з нею - серйозне випробування для психіки будь-якої людини. Зіткнувшись з нею вперше, та ще й перебуваючи в стані стресу, практично кожен наговорить купу дурниць і наробить безліч великих і малих помилок. Особливо складно одночасно зберігати чіткість і зв'язність, розкривати в показаннях об'єктивну картину події і викладати факти в найбільш вигідному для підозрюваного світлі.

Спілкування зі слідчим - окрема категорія труднощів. Так, майже кожен обиватель знає, що закон дозволяє слідчому обирати ту тактику допиту, яку він вважає потрібною. Виникає хибне враження, що слідчий на процесі - цар і бог. Тому підозрюваний нерідко втрачається і хвилюється, відчуває себе беззахисним і безпорадним. Між тим свобода слідчого не так вже й велика, а допитуваний має чимало прав. Наприклад, слідчий не має визначеного законом права задавати навідні питання. А підозрюваний може вести аудіо-або відеозапис допиту. Не всі про це знають, отже, не можуть цим користуватися.

Або, наприклад, тиск на допитуваного та інші незаконні методи отримання інформації. Нерідкі випадки, коли слідчі чинили психологічний - погрози, лестощі, обман - і навіть фізичний вплив на підозрюваного з метою змусити його надати потрібні слідству свідчення. Мало хто здатний в такій ситуації не зламатися і не зробити потрібне.

Допомога адвоката у кримінальній справі

З усього перерахованого ясно видно: допомога адвоката по кримінальному праву життєво необхідна підслідному. Коли можна до нього звернутися? Закон передбачає декілька ситуацій.

 • Перше, як тільки винесено постанову про те, що громадянин залучається до слідства в якості обвинуваченого, він має право скористатися допомогою адвоката.
 • По-друге, відразу після винесення постанови про порушення кримінальної справи проти громадянина.
 • По-третє, якщо громадянина, підозрюваного у скоєнні злочину, затримали, він має право на допомогу юриста.
 • По-четверте, як тільки громадянинові було вручено постанову про те, що він повинен пройти судово-психіатричну експертизу.
 • По-п'яте, з самого початку здійснення будь-яких інших процесуальних дій, якщо вони зачіпають права і свободи громадянина, який підозрюється в скоєнні кримінального злочину.

Звернутися до кримінального адвокату потрібно якомога раніше

Втім, це не означає, що не можна звернутися до адвоката по кримінальним справам завчасно. Навпаки, чим раніше громадянин обговорить становище з юристом, тим більше буде часу на підготовку. Час необхідно для того, щоб продумати, які давати свідчення, в якій формі викласти факти. Крім того, час потрібно і для психологічної підготовки до допиту.

Кримінальний адвокатАдвокат по кримінальним справам має право бути присутнім на допиті. Причому він не просто спостерігає за процесом, а може коротко консультувати клієнта, давати йому рекомендації. Очевидно, що досвідчений юрист швидше, ніж клієнт, зодягне інформацію в потрібну форму. Звичайно, адвокат не був свідком злочину і не може давати свідчення сам. Це й не потрібно. Його завдання - допомогти клієнту сформувати позицію по справі. Кримінальний адвокат не відчуває на допиті того ж емоційного тиску, як клієнт. Крім того, кримінальний адвокат має досвідом і знаннями. Тому він може зберігати спокій і об'єктивний погляд на ситуацію. Як наслідок, він допоможе клієнту не наробити непоправних помилок.

Нарешті, під час проведення допиту саме адвокат по кримінальним справам простежить за тим, щоб права і свободи його клієнта не порушувалися.

Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Адвокат має право бути присутнім на допиті

Адвокат не відчуває на допиті того ж емоційного тиску, як клієнт. Крім того, адвокат має досвідом і знаннями.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa