07.12.2012
№ 2-5131/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07.12.2011 р. м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Борисюк І.Е., розглянувши матеріали позовної заяви ПАТ «УкрСиббанк»до Ленінського відділу ДВС Вінницького міського управління юстиції, за участю третьої особи ВАТ «Універсал Банк»про зняття арешту з майна, -
ВСТАНОВИВ:
В Ленінський районний суд м. Вінниці звернулося ПАТ «УкрСиббанк»з позовом до Ленінського відділу ДВС Вінницького міського управління юстиції, за участю третьої особи ВАТ «Універсал Банк»про зняття арешту з майна.
Ухвалою Ленінського районного суду м. Вінниці від 18.11.2011 р. дану позовну заяву залишено без руху та надано строк на протязі двох днів з дня отримання ухвали для усунення недоліків зазначених в ухвалі, шляхом доплати судового збору, надання копії позовної заяви та додатків до неї для третьої особи, в іншому випадку позовна заява буде вважатись не поданою та повернута позивачу.
07.12.2011 р. судом отримано заяву про продовження строку для усунення недоліків, оскільки вказану ухвалу було отримано 02.12.2011 р. ввечері (пятниця), а передана до управління по стягненню боргів у понеділок 05.12.2011 р.
Враховуючи заяву позивача, суд вважає за можливе продовжити строк для усунення недоліків до 08.12.2011 р. в звязку з поважною причиною.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 73 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву задовольнити.
Продовжити ПАТ «УкрСиббанк»строк для усунення недоліків згідно ухвали суду від 18.11.2011 р. до 08.12.2011р.
Ухвала оскарженню не підлягає.