• Нашими кліентами вже стали:
    Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про визнання права власності на предмет іпотеки ВСТАНОВИВ: Рішенням господарського суду Вінницької області від 18 - Рівненський апеляційний господарський суд - Крейбух О.Г.

  1. РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
  2. УХВАЛА

РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

"04" грудня 2013 р. Справа № 2/107/2012/5003

Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого судді Крейбух О.Г.

судді Юрчук М.І. ,

судді Василишин А.Р.

розглянувши клопотання завідувача Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Криловського В.С. та апеляційну скаргу відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Білик" на рішення господарського суду Вінницької області від 18.04.13 р. у справі № 2/107/2012/5003

за позовом Публічного акціонерного товариства "Енергобанк"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Білик"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Паперова фабрика "Новий Київ"

про визнання права власності на предмет іпотеки

ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарського суду Вінницької області від 18.04.2013 року у справі № 2/107/2012/5003 позов ПАТ "Енергобанк" до ТзОВ "Білик" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ТзОВ "Паперова фабрика "Новий Київ" про визнання права власності на предмет іпотеки задоволено.

Визнано за ПАТ "Енергобанк" право власності на предмет іпотеки а саме:

- адміністративний будинок (літ.А), площею106,1 кв.м, гараж з побутовими приміщеннями (літ. Б), площею 47,9 кв.м., автополивна зупинка (1), пробовідбірник (4), резервуар 200м. (5), резервуар 200 м. (6), резервуар для ПММ-200м. (7), резервуар для ПММ - 200м (8), резервуар для ПММ-200м (9), резервуар для ПММ-200м (10), резервуар для ПММ-200м (11), резервуар для ПММ-200м (12), резервуар для ПММ-200м (13), резервуар для 11ММ-200м (14), резервуар для ПММ-200м (15), резервуар для ПММ-200м (16), резервуар для ПММ-200м (17), резервуар для ПММ-400м (18), резервуар для ПММ-400м (19), резервуар для ПММ-400м (20), резервуар для ПММ-75м (21), резервуар для ПММ-75м (22), резервуар для ПММ-75м (23), резервуар для ПММ-75м (24), резервуар для ПММ-75м (25), резервуар для ПММ-75м (26), резервуар для ПММ-75м (27), резервуар для ПММ-75м (28), під'їзна залізнична колія (29), що знаходиться за адресою: Вінницька область, Бершадський район, с. Джулинка, вул. Залізнична, буд. 6, вартістю 118500,00 грн.

- земельну ділянку, площею 2142 (два цілих сто сорок два тисячних) га, вартістю 1581200,00 грн., що розташована за адресою: Вінницька область, Бернадський р-н, с.Джулинка, вул.Залізнична, 6, кадастровий № 0520481600:01:002:0311.

- земельну ділянку, площею 0,0952 (нуль цілих дев'ятсот п'ятдесят два десятитисячних) га, вартістю 70 300,00 грн., що розташована за адресою: Вінницька область, Бернадський р-н, с.Джулинка, вул.Залізнична, 6, кадастровий № 0520481600:01:002:0312 в порядку звернення стягнення на майно на підставі договору іпотеки від 27 червня 2012 року в рахунок часткового погашення боргу в сумі 3 470 000,00 грн. за договором про надання кредитної лінії № 1204-10 від 26.04.2012 року, кредитним договором № 1204-12 від 26.04.2012 року, укладених між Публічним акціонерним товариством "Енергобанк" і Товариством з обмеженою відповідальністю "Паперова фабрика "Новий Київ".

Стягнуто з ТзОВ "Білик" на користь ПАТ "Енергобанк" 64 380,00 грн. - відшкодування витрат пов'язаних зі сплатою судового збору.

Відповідач ТзОВ "Білик", не погоджуючись з зазначеним рішенням, звернувся до Рівненського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.

Ухвалою Рівненського апеляційного господарського суду від 08.08.2013 року у справі № 2/107/2012/5003 призначено судову будівельно-технічну експертизу.

Ухвалою Рівненського апеляційного господарського суду від 08.08.2013 року провадження у справі № 2/107/2012/5003 зупинено до надходження в Рівненський апеляційний господарський суд висновку судової будівельно-технічної експертизи та матеріалів справи.

03.12.2013 року до Рівненського апеляційного господарського суду надійшло клопотання № 1682-1684/13-21/987 завідувача Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Криловського В.С. про необхідність проведення натурного обстеження об'єктів дослідження.

Відповідно до част. 4 ст. 31 ГПК України, судовий експерт, оскільки це необхідно для дачі висновку, має право знайомитися з матеріалами справи, брати участь в огляді та дослідженні доказів, просити господарський суд про надання йому додаткових матеріалів.

Відповідно до п. 3.9. Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень та Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998 року №53/5, якщо необхідно провести експертизу (дослідження) на місці події або огляд об'єкта за його місцезнаходженням, орган (особа), який (яка) призначив(ла) експертизу (залучив(ла) експерта) (замовив(ла) дослідження), повинен(на) забезпечити прибуття експерта, безперешкодний доступ до об'єкта, а також належні умови для його роботи, а в разі потреби викликати учасників процесу або інших осіб. У разі неявки осіб чи їх законних представників, що викликалися, у визначений час на місце події або огляду об'єкта дослідження (огляд) проводиться без їх участі, про що зазначається у висновку.

Розглянувши клопотання завідувача Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, колегія суддів дійшла висновку про задоволення клопотання щодо забезпечення судовому експерту безперешкодного доступу до об'єктів дослідження та присутність сторін по справі.

Керуючись ст.ст. 31, 86, 99, 101 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Огляд об'єктів дослідження за адресою: Вінницька область, Бершадський район, с. Джулинка, вул. Залізнична ,6 відбудеться 09.12.2013 року о 12:00 год.

2. Зобов'язати сторін по справі та третю особу забезпечити судовому експерту безперешкодний доступ 09.12.2013 року о 12:00 год. до об'єктів дослідження за адресою: Вінницька область, Бершадський район, с. Джулинка, вул. Залізнична , 6.

3. Копію ухвали направити сторонам по справі, третій особі та Вінницькому відділенню Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Головуючий суддя Крейбух О.Г.

Суддя Юрчук М.І.

Суддя Василишин А.Р.

Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
    В МВФ призвали Украину повысить ...

    В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

    На Дніпропетровщині пройшла акція ...

    На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

На Закарпатті працівники ДАІ та журналісти провели профілактичний рейд

Пяний керму не товариш саме під таким гаслом інспектори Державтоінспекції провели рейд у Хустському районі Закарпаття.

Зміна інших відомостей про юридичну особу

зміна інших відомостей про юридичну особу, внесення змін до статутних документів підприємства, перереєстрація.

Вітання Голови Державної судової адміністрації України з нагоди 10-річчя від дня створення Державної судової адміністрації

Шановні колеги!Щиро вітаю з 10-річчям від дня створення Державної судової адміністрації. Ваша щоденна копітка робота, пов’язана із забезпеченням діяльності судів та органів судової системи, заслуговує ...

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa