печерський районний суд міста києва
Справа № 4-4917/12
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 грудня 2012 року суддя Печерського районного суду Тарасюк К.Е., розглянувши заяву скаржниці ОСОБА_1 про відвід головуючої по справі - судді Тарасюк К.Е.,
В С Т А Н О В И Л А:
В провадженні Печерського районного суду м.Києва знаходиться скарга ОСОБА_1 в порядку ст.ст.234,236 КПК України на бездіяльність прокуратури м.Києва та Печерського РУ ГУМВС України в м.Києві щодо неприйняття рішення в порядку ст.97 КПК України по заявам скаржниці від 11.03.09р. по факту проведення незаконних будівельних робіт, знесення будинку та знищення її майна.
В судовому засіданні скаржниця ОСОБА_1 заявила відвід судді Тарасюк К.Е. на підставі п.4 ч.1 ст.54 КПК України, пославшись на сумніви щодо її об`єктивності і неупередженості у розгляді даної справи. В обгрунтування заяви ОСОБА_1 послалась на те, що суддя безпідставно відмовила у розгляді її клопотань в судовому засіданні, чим виявила свою упередженість.
Прокурор у справі заперечував проти відводу головуючої.
Вивчивши підстави заявленого відводу, матеріали вказаної справи, заслухавши думку учасників судового розгляду, вважаю, що зазначена заява задоволенню не підлягає, оскільки підстави для відводу судді, передбачені п.4 ст. 54 КПК України, відсутні, а процесуальні дії судді не є підставою для її відводу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 54,55,56,57 КПК України,-
П О С Т А Н О В И Л А:
В задоволенні заяви скаржниці ОСОБА_1 про відвід головуючої по справі - судді Тарасюк К.Е., - відмовити.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Тарасюк К.Е.