пр. № 2-н/759/478/13
ун. № 759/4512/13-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 квітня 2013 року. Суддя Святошинського районного суду м. Києва Наборозняк М.І., розглянувши заяву Комунального підприємства «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м.Києва» про видачу судового наказу про примусове стягнення боргу по житлово-комунальних послугах, судових витрат з ОСОБА_1,
встановив:
Заявник звернулось до суду із вказаною заявою, в якій просить стягнути із ОСОБА_1 (надалі-боржника) 7982,64 грн боргу за зазначені послуги за період проживання у квартирі №242 по вул..генерала Потапова, 4 у м. Києві з 01.01.2011 року по 01.11.2012 року
Згідно з вимогами ст. 98 ЦПК України заява про видачу судового наказу має містити в собі: найменування суду, до якого подається заява, найменування заявника та боржника і їх місце проживання або знаходження;
Заявник просить стягнути борг за вказаний період, проте будь-яких обґрунтувань про те, що борг виник саме за вказаний ним у заяві період не надав. Він надав посвідчений печаткою та підписами посадових осіб Філії-ЖЕО-№804 розрахунок боргу за вказаний період, в якому зазначено, про борг в сумі 16158,75.
Також надав рахунок-попередження від 06.12.2012 року за період з 12.2009 по 12.2010 - 8920,78, в якому зазначено про наявність сальдо 7344,03 на 01.12.2009.
Тому заявнику слід у заяві про видачу судового наказу (а не у додатках) чітко вказати вимоги та обставини, яким він їх обґрунтовує. Зокрема, слід вказати:
- які і коли саме послуги надавались, вказати тарифи, за якими вони надавались; та зазначити чітко суму боргу та періоди за якими він утворився.
Також йому слід вказати своє місце знаходження (а не адресу іншого підприємства для листування); надати інформацію про те, що саме він надавав житлово-комунальні послуги боржнику (або надати відповідні договори між ним та боржником про надання та оплату житлово-комунальних послуг).
У заяві слід чітко вказувати періоди нарахування боргу та грошові одиниці, в яких він обчислений.
Також слід надати ідентифікаційний податковий номер боржника, який потрібен суду у разі відкриття провадження у справі за заявою та видання судового наказу, який є виконавчими документом.
При таких обставинах заяву відповідно до ч. 6 ст. 98 , ст. 121 ЦПК України слід залишити без руху, надати заявнику строк для усунення недоліків його заяви.
На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України
ухвалив:
Заяву Комунального підприємства «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м.Києва» про видачу судового наказу про примусове стягнення боргу по житлово-комунальних послугах, судових витрат з ОСОБА_1 залишити без руху, надати заявнику термін до 25.04.2013 року, але не більше 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали для усунення недоліків його заяви, про які зазначено у мотивувальній частині ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя