Справа № 2-11994/11
Провадження №2/761/44/2014
УХВАЛА
іменем України
12 травня 2014 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Пономаренко Н.В.
при секретарі Клим Т.О.
з участю позивача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод у користування квартирою, суд -
в с т а н о в и в:
позивач звернувся до суду із вказаним позовом до відповідача в якій просила усунути перешкоди в користуванні квартирою АДРЕСА_1 та вселити її у квартиру.
В судовому засіданні 12.05.2014 року позивач ОСОБА_1 надала заяву про залишення позовних вимог без розгляду.
Відповідач в судове засідання не з»явилась, про день, час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, причину неявки суду не повідомила.
Суд, оглянувши матеріали справи, вислухавши думку позивача, прийшов до висновку про задоволення клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, оскільки вказане не протирічить закону та не порушує будь чиїх прав та охоронюваних законом інтересів.
Згідно вимог п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду. Частина друга вказаної норми Закону передбачає, що особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.1 ст.207, ст. 293 ЦПК України, суд -
ухвалив:
залишити позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод у користування квартирою - без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва протягом п»яти днів з дня її проголошення через Шевченківський районний суд м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги.
У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: