Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Зрозуміло, що людина з гарною репутацією буде її оберігати, як зіницю ока. Значить, працювати буде якомога якісніше та відповідальніше. З іншого боку, судити про адвоката, юриста за відгуками в пресі теж несер'йозно - адже негативні відгуки могли проплатити, скажімо, його конкуренти, а позитивні - він сам. І, нарешті, у гарного адвоката, юриста немає проблем з клієнтами - саме цьому і сприяє його репутація. Тому він прискіпливіше вибирає справи, за які береться і набагато дорожче
інших оцінює свою юридичну допомогу.
Мої колеги правильно кажуть, що гарний адвокат - це особливий стан душі. Тому в адвокатуру не приходять ті, хто не розуміють цю професію, не відчувають дух адвокатури, хто звик до іншого «способу юридичного життя».
До кого найкраще звертатися за юридичною допомогою?
Порівнювати юриста-підприємця або адвоката - було б неправильно. Ці фахівці мають однакову юридичну освіту та досвід роботи. На сьогоднішній день за кордоном всі вони - адвокати, але існує спеціалізація - наприклад, так звані «бізнес-адвокати».
Зараз уже звучать пропозиції з'єднати юристів-підприємців та адвокатів в єдину професію. Пропонують видати без додаткових іспитів адвокатські свідоцтва юристам-підприємцям і на цьому даний вид підприємницької діяльності законодавчо ліквідувати. Установити, що тільки адвокати (підприємці) ведуть справи громадян в судах.
Як купують "скоринки" адвоката
В принципі, така ідея про об'єднання адвокатів і юристів-підприємців - непогана, вона безсумнівно допоможе навести порядок на ринку юридичних послуг, змушуючи працювати на совість, на власний імідж не тільки тих "іменитих" і "супер-престижних" адвокатів-трієчників, які за гроші родичів купили в центрі Києва облаштований і "упакований" офіс, завдяки тим же зв'язкам - і "корочку" адвоката, нібито здавши фаховий складний іспит (до речі, за здачу
такого потрібно внести певну суму в грошовому еквіваленті). Купивши адвокатське свідоцтво і ставши
таким чином прямим роботодавцем молодих і недосвідчених юристів (а де інакше їм взяти необхідний досвід роботи?) надавати адвокатські послуги. Насправді, всі справи в подібному офісі веде не адвокат, а його юристи-бджілки, яким і зарплату покладену законом в кінці місяця не видають. Все, починаючи від престижу такого адвоката, належить іншим людям - юристам, які працюють на авторитет такого адвоката. Проте не всі адвокати однакові. Серед адвокатів Києва працюють і дійсні майстри своєї справи. І те, що таких -
більшість, радує! Тому радимо при виборі адвоката спиратись на здоровий глузд та власну інтуїцію, а не на ту кількість гонорару, який вимагатиме фахівець.
Проте саме в разі об'єднання юристів і адвокатів виникне та здорова конкуренція. Люди зможуть розібратися, в кінці-кінців, хто є хто, і що насправді важливіше - матеріальне становище, зв'язки чи все-таки реальні юридичні знання, досвід і вміння, висока працездатність і бажання захищати інтереси і права людей, а не просте "відсиджування" в дорогому офісі.
А до тих пір в нашій країні і буде мати місце "дикий ринок" юридичних послуг, де звичайній людині складно визначитися у власному виборі захисника: йти в дорогий офіс адвоката на Подолі або зустрітися з юристом "на лавці". Закон зовсім не зобов'язує кожного працюючого на сьогодні юриста мати власний офіс. Просто при зустрічі зі своїм майбутнім захисником обов'язково укладіть договір про надання юридичних послуг в якому чітко окресліть пововаження Вашого адвоката та свої права на якісну юридичну допомогу.
Вибираємо гарного адвоката правильно
Ще одне питання, на яке необхідно звернути особливу увагу при виборі адвоката, юриста з досвідом, який і буде представляти Ваші інтереси в судовій інстанції полягає в наступному:
на сьогоднішній день представляти і захищати інтереси в суді можуть адвокат, юрист, навіть родичі, які не мають ніякої юридичної освіти. Ось це, з нашої точки зору, і буде Вашою великою тактичною помилкою, яка і може стати на заваді правильного вибору.
У кримінальному процесі може бути захисником не тільки адвокат і «фахівець у галузі права», а й близькі родичі, опікуни та піклувальники обвинуваченого, підсудного, засудженого і виправданого. Подібний вибір робиться за заявою та згодою обвинуваченого, підсудного. Але тут постає питання про те, що згідно із законодавством, держава гарантує не тільки право на захист, а й те, що сторони звинувачення і захисту рівні, а сам судовий процес - змагальний.
У нашому випадку вибору захисником родича без юросвіти - хто і з ким змагатиметься?
З одного боку - обвинувач: юрист зі стажем, професіонал. А з іншого - захисник - близький родич, який і кодекс-то не відкривав. Подібний вибір загроджує негативними наслідками і ще тому, що "після бою руками не машуть", тобто повернути судове засідання до початкової стадії розгляду неможливо. І в подібному випадку рішення суду буде цілком законним - назад дороги немає! Так що радимо гарненько подумати перш, ніж визначитися у виборі захисника! Природно, що радимо
вибрати тільки юридично підкованого і досвідченого фахівця.
Цікава тут позиція обвинувача і правоохоронних органів. Адже їм дуже вигідно, коли захисник не знайомий з законодавством. І слідчий, природно порадить обрати родича для захисту, нібито набагато вигідніше і дешевше. Виходить, що близькі родичі можуть здорово полегшити роботу державного обвинувача, дуже нашкодивши при цьому самому обвинуваченому. Кому це зручно, судіть самі!
Як підсумок, хотілося б сказати, що якщо нашими порадами хоч трохи ми допомогли Вам у виборі юриста, адвоката в Києві для захисту прав та інтересів, значить зі своїм завданням ми впоралися цілком. Вибір - за Вами, вирішуйте!
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
Щодо врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у березні 2013 року Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059/2011( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", відповідно до Правил Оптового ринку електричної енергії України ( v1028862-12 ), затверджених Протоколом Ради Оптового ринку електричної енергії України від 28.05.2012 № 8 та погоджених постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028, постанови НКРЕ від 26.02.2001 № 184 ( v0184227-01 ) "Про затвердження Положення про порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії побутовим споживачам", постанови НКРЕ від 16.11.2006 № 1487( v1487227-06 ) "Про затвердження Положення про порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії споживачам за тарифами, диференційованими за періодами часу", постанови НКРЕ від 18.01.2007 № 27( v0027227-07 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат при здійсненні постачання електроенергії побутовим споживачам, які розраховуються за тарифами, диференційованими за періодами часу", постанови НКРЕ ( v0198227-08 )від 21.02.2008 № 198( v0198227-08 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів", постанови НКРЕ від 26.07.2007 № 996 ( v0996227-07 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії міському електричному транспорту за тарифами, встановленими на рівні, як для населення", постанови НКРЕ від 26.06.2007 № 866( v0866227-07 ) "Про затвердження Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств", постанови НКРЕ від 02.04.2009 № 387 ( v0387227-09 ) "Про затвердження Порядку надання компенсації втрат ВАТ "Крименерго" та ВАТ ЕК "Одесаобленерго" від здійснення постачання електричної енергії дитячим центрам "Артек" і "Молода гвардія", постанови НКРЕ від 08.07.2010 № 795 ( v0795227-10 ) "Про затвердження Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти, зареєстровані в установленому законом порядку, що передбачають впровадження та виробництво обладнання, а також матеріалів, сировини і комплектуючих для виробництва обладнання, яке виробляє енергію з використанням альтернативних джерел енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Судья из Боснии и Герцеговины оказалась в центре скандала: женщину заметили, когда она в обнаженном виде делала физические упражнения в своем кабинете, а затем легла на стол и стала загорать ...
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: