• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Адвокати з гарною репутацією

 1. До кого найкраще звертатися за юридичною допомогою?
 2. Як купують "скоринки" адвоката
 3. Вибираємо гарного адвоката правильно
 4. У нашому випадку вибору захисником родича без юросвіти - хто і з ким змагатиметься?

Адвокати з гарною репутацієюЗрозуміло, що людина з гарною репутацією буде її оберігати, як зіницю ока. Значить, працювати буде якомога якісніше та відповідальніше. З іншого боку, судити про адвоката, юриста за відгуками в пресі теж несер'йозно - адже негативні відгуки могли проплатити, скажімо, його конкуренти, а позитивні - він сам. І, нарешті, у гарного адвоката, юриста немає проблем з клієнтами - саме цьому і сприяє його репутація. Тому він прискіпливіше вибирає справи, за які береться і набагато дорожче інших оцінює свою юридичну допомогу.

Мої колеги правильно кажуть, що гарний адвокат - це особливий стан душі. Тому в адвокатуру не приходять ті, хто не розуміють цю професію, не відчувають дух адвокатури, хто звик до іншого «способу юридичного життя».

 

До кого найкраще звертатися за юридичною допомогою?

Порівнювати юриста-підприємця або адвоката - було б неправильно. Ці фахівці мають однакову юридичну освіту та досвід роботи. На сьогоднішній день за кордоном всі вони - адвокати, але існує спеціалізація - наприклад, так звані «бізнес-адвокати».

 

Зараз уже звучать пропозиції з'єднати юристів-підприємців та адвокатів в єдину професію. Пропонують видати без додаткових іспитів адвокатські свідоцтва юристам-підприємцям і на цьому даний вид підприємницької діяльності законодавчо ліквідувати. Установити, що тільки адвокати (підприємці) ведуть справи громадян в судах.

 

Як купують "скоринки" адвоката

В принципі, така ідея про об'єднання адвокатів і юристів-підприємців - непогана, вона безсумнівно допоможе навести порядок на ринку юридичних послуг, змушуючи працювати на совість, на власний імідж не тільки тих "іменитих" і "супер-престижних" адвокатів-трієчників, які за гроші родичів купили в центрі Києва облаштований і "упакований" офіс, завдяки тим же зв'язкам - і "корочку" адвоката, нібито здавши фаховий складний іспит (до речі, за здачу такого потрібно внести певну суму в грошовому еквіваленті). Купивши адвокатське свідоцтво і ставши таким чином прямим роботодавцем молодих і недосвідчених юристів (а де інакше їм взяти необхідний досвід роботи?) надавати адвокатські послуги. Насправді, всі справи в подібному офісі веде не адвокат, а його юристи-бджілки, яким і зарплату покладену законом в кінці місяця не видають. Все, починаючи від престижу такого адвоката, належить іншим людям - юристам, які працюють на авторитет такого адвоката. Проте не всі адвокати однакові. Серед адвокатів Києва працюють і дійсні майстри своєї справи. І те, що таких - більшість, радує! Тому радимо при виборі адвоката спиратись на здоровий глузд та власну інтуїцію, а не на ту кількість гонорару, який вимагатиме фахівець.

 

Проте саме в разі об'єднання юристів і адвокатів виникне та здорова конкуренція. Люди зможуть розібратися, в кінці-кінців, хто є хто, і що насправді важливіше - матеріальне становище, зв'язки чи все-таки реальні юридичні знання, досвід і вміння, висока працездатність і бажання захищати інтереси і права людей, а не просте "відсиджування" в дорогому офісі.

 

А до тих пір в нашій країні і буде мати місце "дикий ринок" юридичних послуг, де звичайній людині складно визначитися у власному виборі захисника: йти в дорогий офіс адвоката на Подолі або зустрітися з юристом "на лавці". Закон зовсім не зобов'язує кожного працюючого на сьогодні юриста мати власний офіс. Просто при зустрічі зі своїм майбутнім захисником обов'язково укладіть договір про надання юридичних послуг в якому чітко окресліть пововаження Вашого адвоката та свої права на якісну юридичну допомогу.

 

Вибираємо гарного адвоката правильно

Ще одне питання, на яке необхідно звернути особливу увагу при виборі адвоката, юриста з досвідом, який і буде представляти Ваші інтереси в судовій інстанції полягає в наступному:

 • на сьогоднішній день представляти і захищати інтереси в суді можуть адвокат, юрист, навіть родичі, які не мають ніякої юридичної освіти. Ось це, з нашої точки зору, і буде Вашою великою тактичною помилкою, яка і може стати на заваді правильного вибору.

 

У кримінальному процесі може бути захисником не тільки адвокат і «фахівець у галузі права», а й близькі родичі, опікуни та піклувальники обвинуваченого, підсудного, засудженого і виправданого. Подібний вибір робиться за заявою та згодою обвинуваченого, підсудного. Але тут постає питання про те, що згідно із законодавством, держава гарантує не тільки право на захист, а й те, що сторони звинувачення і захисту рівні, а сам судовий процес - змагальний.

 

У нашому випадку вибору захисником родича без юросвіти - хто і з ким змагатиметься?

З одного боку - обвинувач: юрист зі стажем, професіонал. А з іншого - захисник - близький родич, який і кодекс-то не відкривав. Подібний вибір загроджує негативними наслідками і ще тому, що "після бою руками не машуть", тобто повернути судове засідання до початкової стадії розгляду неможливо. І в подібному випадку рішення суду буде цілком законним - назад дороги немає! Так що радимо гарненько подумати перш, ніж визначитися у виборі захисника! Природно, що радимо вибрати тільки юридично підкованого і досвідченого фахівця.

 

Цікава тут позиція обвинувача і правоохоронних органів. Адже їм дуже вигідно, коли захисник не знайомий з законодавством. І слідчий, природно порадить обрати родича для захисту, нібито набагато вигідніше і дешевше. Виходить, що близькі родичі можуть здорово полегшити роботу державного обвинувача, дуже нашкодивши при цьому самому обвинуваченому. Кому це зручно, судіть самі!

 

Як підсумок, хотілося б сказати, що якщо нашими порадами хоч трохи ми допомогли Вам у виборі юриста, адвоката в Києві для захисту прав та інтересів, значить зі своїм завданням ми впоралися цілком. Вибір - за Вами, вирішуйте!

Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 47, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 47 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Минюст возобновил доступ к реестрам на освобожденных от террористов территориях 08 июля 2014 года Источник:Юридическая Практика Со вчерашнего дня восстановлено функционирование Единых и Государственных реестров информационной системы Министерства юстиции Украины на территориях, освобожденных в ходе проведения антитеррористической операции на востоке Украины. Соответствующий приказ подписал Министр юстиции Павел Петренко. «Мы восстановили доступ к реестрам на территориях, которые были освобождены от террористов в ходе АТО. Нам удалось сохранить данные украинцев по имущественным правам, информацию о предприятиях и физических лиц. Жители территорий, где до сих пор заблокированы реестры, могут осуществить нотариальные действия и государственной регистрации прав на недвижимое имущество в других районах своих областей», - отметил Министр юстиции. В частности, возобновлен доступ пользователей Государственного реестра обременений движимого имущества, Государственного реестра прав на недвижимое имущество на территориях города Славянск и Славянского района Донецкой области, а также Новоайдарского района Луганской области. Также Государственной регистрационной службе Украины поручено принять меры по восстановлению доступа пользователей в Единый государственный реестр юридических и физических лиц-предпринимателей на вышеуказанных территориях. Напомним, Минюст приказом от 17.06.2014 года № 953/5 временно прекратил доступ пользователей к Единых и Государственных реестров информационной системы Минюста пользователей на территории проведения антитеррористической операции. Так, было приостановлено доступ пользователей в Государственный реестр обременений движимого имущества, Государственного реестра прав на недвижимое имущество и Единого государственного реестра юридических и физических лиц - предпринимателей до окончания антитеррористической операции на востоке Украины на территории: Луганской области (Кременского, Сватовского, Троицкого , Белокуракинского, Старобельского, Беловодского, Новопсковского, Марковского, Миловского районов), города Славянск и Славянского района Донецкой области. Сохранить: Версия для печати Добавить в избранное Поделиться:Добавить в FacebookВКонтактеДобавить в LinkedinОткрыть доп.сервисыОтправить ссылку другуДобавить в Twittermail.rulivejournal.comBloggerДобавить в DiggДобавить в FriendFeedДобавить в EvernoteПоделиться в Мой КругДобавить в MySpacegapi.plusone.go("gpl"); Нашли ошибку? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter Контакты: Прислать новость Связаться с редактором Комментарии: » Присоединяйтесь к обсуждению! Автор * E-mail Текст * Осталось из 1000 символов Я не робот * - Поля, обязательные для заполнения.

Со вчерашнего дня восстановлено функционирование Единых и Государственных реестров информационной системы Министерства юстиции Украины на территориях, освобожденных в ходе проведения антитеррористической операции на востоке Украины. Соответствующий приказ подписал Министр юстиции Павел Петренко.

Про внесення змін до Положення про Раду з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України, Кабінет Міністрів України

Про внесення змін до Положення про Раду з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України Кабінет Міністрів України постановляє:

Острови невезіння

Буковинські річки не просто біжать вони гуляють у своїх широких заплавах. Сьогодні тут, завтра, дивишся, змінили напрям, руйнуючи все на своєму шляху (особливо коли після відлиги чи сильних ...

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa